Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized

Uncategorized

T’i Japësh Kënaqësi Gruas “Atje Poshtë” Është E Mirë Për Shëndetin Tuaj. Ja Se Çfarë Zbuluan Shkencëtarët. Nuk Mund Ta Besoj! (Video)

T’i Japësh Kënaqësi Gruas “Atje Poshtë” Është E Mirë Për Shëndetin Tuaj. Ja Se Çfarë Zbuluan Shkencëtarët. Nuk Mund Ta Besoj! (Video) Ti dhurosh kënaqësi një gruaje duke zbritur “atje poshtë” do ta bëjë atë të ndihet mirë, por kjo gjithashtu do të përmirësojë shëndetin e partnerit të saj. Sipas …

Read More »

E FUNDIT: Lu.ft në Tiranë mes protestuesve dhe policsë thyhet dera e Kryeministrisë dhe.. (Video)

Është tensionuar protesta para sheshit të Kryeministrisë. Protestuesit kanë thyer kordonin e policisë dhe kanë mësyr në Kryeministri. Ata kanë prishur mbulimin e derës së institucionit dhe kanë thyer dyert e përparme të Kryeministrisë. Kjo ka sjellë reagimin e strukturave, të cilët kanë filluar me hedhjen e gazit lotsjellës, ndërsa …

Read More »