Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

SHOKUESE: Plas Sherri Në Emision Live “Ik Mu Zhduk Legen …Mos Më Çaj …, Telefonuesi “I Çmendur” Shan Ardit Gjebrenë, Dhe Shikoeni Si Ja Kthen Arditi (VIDEO)

mungesë totale etike komunikimi dhe qytetarie ka dëshmuar sot një i ftuar përmes telefonit në rubrikën “Shihemi në gjyq” të Ardit Gjebresë dhe Eni Çobanit. Madje telefonuesi nuk ka duruar dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Arditit. Ai fillimisht i thotë: “Mos fol, nuk ke punë ti”. Pastaj ai i …

Read More »

Meshkujt çmenden pas këtyre 6 gjesteve të vajzave! (Video)

Vajzat me sensualitetin dhe ëmbëlsinë e tyre mund të zbusin edhe një “bishë”. Të paktën kështu është cilësuar profili i një femre pasionante dhe me personalitet.Ato kanë fuqinë të bëjnë për vete çdo mashkull neëse zbatojnë edhe disa rregulla universale të rekomanduara.Ka disa gjëra që meshkujt i pëlqejnë. Ata pëlqejnë …

Read More »