Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

E Dashurova Por E Kish Te Vogel!!

Quhem Blerta jetoj ne CH Bern, vetem ne banes, sepse pasi u fejova me Besimin mora banes timen. Kjo qe me ka ndodhur mua , nuk deshiroj ti ndodh askujna . Isha 23 vjeqare dhe shkova me prinderit ne kos ne pushim dhe njoftova besin.Shum djal simpatik. i shoqerueshem na …

Read More »